Provozní doba Kryosauny v Praze 5

Provozní doba
  • Pondělív 12:00 a v 18:15
  • Úterýv 10:00
  • Středav 08:00 a v 17:00
  • Čtvrtek                  v 18:15
  • Pátekv 10:00

Od 13. 3. 2020 celý areál uzavřen.

Vážení zákazníci,

musíme Vás informovat o dočasném uzavření celé budovy areálu plaveckého stadionu Sk Motorlet Praha, a proto i provozovny kryosauny, na základě rozhodnutí vlády. Přestože se jedná o zdravotnické zařízení, vstupuje se do něj jednotlivě a chlad -150C zabíjí koronavirus se 150% účinností.

Nebojte se, uhrazené vstupy Vám nepropadnou. Platnost permanentních vstupenek Vám prodloužíme o dobu nouzového stavu, jakmile bude ukončený. Naopak bude dobře, co nejdříve přijít na procedury a naprosto dokonale dezinfikovat tělo.

Není potřeba objednání předem.  Po příchodu prosím běžte nejprve předložit kód na vstup nebo zaplatit jednorázový vstup v hotovosti na recepci fitness centra v přízemí chodbou vpravo. Procedury probíhají vlevo od hlavního vstupu do Wellness centra Radlice.

Prosím dostavte se vždy včas na zahájení provozní doby. Provoz začíná vychlazením kryosauny (cca 5 – 7 min v závislosti na okolní teplotě). Na proceduru jdou nejdříve ženy v pořadí, jak přišly a poté muži, v pořadí, jak přišli. Procedura trvá 2 až max. 3 minuty. Jeden uživatel ji vždy absolvuje a další se připravuje (vysvléká). V místnosti jsou vždy uživatelé stejného pohlaví. Pro nejvyšší efektivitu kryosaunování doporučujeme sledovat proceduru uživatele před Vámi a vstoupit do kabiny ihned poté, co vyjde ven. Tím se udrží v kabině nižší teplota hned od začátku Vaší procedury. Uživatel musí být oblečený v ponožkách a spodním prádle a být suchý (minimálně hodinu po plavání, koupání nebo silném zpocení). Po kryoterapii můžete hned odjet nebo jít do vedlejšího fitness klubu dělat aerobní aktivitu.

Provoz trvá pouze v době, kdy jsou klienti, tedy např. při běžných 5 osobách po max. 3 minutách trvá 15 minut (ale při 2 klientech jen 6 minut nebo při 10 klientech 30 minut). Kolik přijde lidí se nedá odhadnout, zaleží to na počasí, sezoně. Ihned po posledním klientovi je spuštěno vysoušení a není technicky možné vzít na proceduru klienta, který přišel se zpožděním.

Naše kryosauna vyrobená a instalovaná v březnu 2017 má dva zásobníky na 230 litrů dusíku! Zdvojnásobení zásoby dusíku omezuje jeho nedostatek i pokud by nastalo zpoždění v zásobování. Pro ověření funkčnosti kryosauny můžete volat 607 091 156 nebo 251 091 413.