Cena kryosauny Praha 5, Radlice

 

Ceny vstupů do kryosauny při objednávce a placení přes internet (záložka Objednat)

Cena při nákupu přes internet. Balíčky jsou přenosné, tj. může je čerpat více uživatelů.  
Cena při nákupu přes internet. Balíčky jsou přenosné, tj. může je čerpat více uživatelů.
Varianta Naše doporučení Platnost Cena 1 vstup
1 vstup
1 vstup Pro nárazovou úlevu. 30. 06. 2024 390 390 objednat
Pro nárazovou úlevu.
1 vstup (ISIC)
1 vstup (ISIC) Zvýhodnění pro studenty do 26 let. 30. 06. 2024 340 340 objednat
Zvýhodnění pro studenty do 26 let.
3 vstupy Poprvé u nás
3 vstupy Poprvé u nás Pro nový zážitek a zbavení strachu z chladu, doba procedury max. 2 min.
*/ váže se na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát
30. 06. 2024 900 300 objednat
Pro nový zážitek a zbavení strachu z chladu, doba procedury max. 2 min.
*/ váže se na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát
3 vstupy
3 vstupy Pro nový zážitek. 30. 07. 2024 1 080 360 objednat
Pro nový zážitek.
5 vstupů
5 vstupů Prevence zranění, regenerace. 30. 07. 2024 1 750 350 objednat
Prevence zranění, regenerace.
10 vstupů
10 vstupů Léčba zánětů, poranění, kožních problémů. 30. 10. 2024 3 300 330 objednat
Léčba zánětů, poranění, kožních problémů.
20 vstupů
20 vstupů Léčba dlouhodobějších problémů, kožních chorob, pooperačních stavů, dlouhodobá regenerace. 30. 11. 2024 6 200 310 objednat
Léčba dlouhodobějších problémů, kožních chorob, pooperačních stavů, dlouhodobá regenerace.
3 vstupy současně
3 vstupy současně Pro skupinu 3 osob jdoucích po sobě ve stejný čas. 30. 07. 2024 900 300 objednat
Pro skupinu 3 osob jdoucích po sobě ve stejný čas.
4 vstupy současně
4 vstupy současně Pro skupinu 4 osob jdoucích po sobě ve stejný čas. 30. 07. 2024 1 160 290 objednat
Pro skupinu 4 osob jdoucích po sobě ve stejný čas.
5 vstupů současně
5 vstupů současně Pro skupinu 5 osob jdoucích po sobě ve stejný čas. 30. 07. 2024 1 350 270 objednat
Pro skupinu 5 osob jdoucích po sobě ve stejný čas.

Cena vstupu vychází z vysoké ceny stlačeného dusíku, který souží k rychlému ochlazení. Procedura v Kryosauně přináší dvě zásadní výhody. Zaprvé je to úspora času, neboť kryosauna Vám vezme cca 3 minuty (s převlečením a čekáním cca 10 minut) versus cca 60 až 90 minut, které bere teplá sauna. Za druhé studená kryosauna Vás na několik hodin nastartuje, zatímco po pobytu v teplé sauně se Vám většinou chce spát.

Vstupy lze objednat a zaplatit ideálně přes internet, na místě jde výjimečně zaplatit v hotovosti, ale pouze jednorázový vstup za 390,-Kč. Rezervace data není třeba - můžete přijít kdykoliv v provozní době.

Uvedená Platnost platí pro připsání úhrady dnes. Pokud zaplatíte např. za 3 dny, prodlouží se platnost o 3 dny. Platnost pro Vaši objednávku dostanete současně se vstupním kódem.

Po úhradě převodem a připsání na náš účet (většinou následující pracovní den ráno) dostanete automaticky generovaným emailem čárový kód, kterým se prokážete před vstupem do kryosauny. Platnost permanentky se počítá ode dne úhrady.

Balíčky jsou přenosné, tj. může je čerpat více uživatelů. „První 3 vstupy u nás“ lze zaplatit pouze převodem a vztahují se na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát. Platnost balíčků se počítá ode dne úhrady. KRYOSAUNA s.r.o. není plátce DPH.

Platba převodem je výhodnější. Po připsání na náš účet ve FIO bance (většinou následující pracovní den ráno) dostanete automaticky generovaným emailem čárový kód, kterým se prokazujete před vstupem do kryosauny (kód ukážete v mobilu nebo na papírku).

Procedura běžně trvá 2,5 až max. 3 minuty a operátor ji může kdykoliv zastavit. Stačí mu říci, že je Vám opravdu zima. Celou dobu můžete mluvit a ptát se (třeba kolik času ještě zbývá). Každý člověk může na chlad reagovat jinak. Záleží na Vaší dnešní pohodě, Vašem věku, pohlaví i na vrstvě podkožního tuku. Pro první vstupy doporučujeme vyžádat si třeba jen 2 minuty (nebo i méně) a při dalších vstupech si přidejte (až do max. 3 minut). Není žádná ostuda požádat o přerušení procedury dříve.

Terapeutický účinek se začíná projevovat po cca 90 vteřinách. Zhruba po 2 minutách cítíte chlad. V případě potřeby je možné proceduru kdykoliv ukončit. Dveře kryosauny lze snadno otevřít zevnitř. U nás máte hlavu stále nad strojem – nehrozí klaustrofobie. Po ukončení procedury sjede podlaha do spodní polohy a zákazník může opustit kabinu.

Když vystoupíte z kabiny, tak Vám bude chvíli zima. Můžete si udělat rychlé cviky na zahřátí a obléci se. Vzpomeňte si, že po vyjití z teplé koupelny do pokoje Vám většinou bývá zima. Po zimě v kryosauně naopak ucítíte v těle po pár minutách teplo. Můžete chvíli počkat v hale nebo odejít domů nebo třeba cvičit do fitka či na spinning (za úhradu). Prodlužte svoji rozcvičku. Na někoho může po proceduře padnout únava a potřeba krátkého spánku.

Efekt kryosauny poznáte po minimálně 3 návštěvách. Frekvence návštěv je ideální po 3 až 5 dnech, maximálně po cca 1 týdnu. Při intenzivní léčbě můžete chodit každý den.

Proč zvýhodňujeme „první 3 vstupy u nás“?

První 3 vstupy zvýhodňujeme, aby nový klient zjistil, zda například netrpí fobií z chladu. Cena je opravdu zvýhodněná jen na první 3 vstupy. Doba procedury je omezená na max. 2 min. Tato služba se vztahuje na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát. Nekontrolujeme email, ze kterého jde objednávka, protože další si každý vytvoří za minutu. A nekontrolujeme ani jméno osoby při vstupu. Kontrolujeme bankovní účet, ze kterého přišla platba. V případě druhé a další platby ze stejného účtu nebude objednávka přijata a platba bude vrácena zpět.

KRYOSAUNA s.r.o. IČO: 05768403, Spisová značka: C 97925 vedená u Krajského soudu v Brně, Sídlo: Vídeňská 546/55, Štýřice, 639 00 Brno

Výpis z obchodního rejstříku

Kryosauna pomůže
  • posílit imunitu
  • zbavit se bolesti
  • hojit rány a jizvy
  • regenerovat po únavě
  • odstranit záněty
  • zvýšit kondici
  • snížit nadváhu
  • posílit sexuální apetit
  • otužit se
  • zlepšit celulitidu