Otázky uživatelů na kryosaunu

1. Potřebovala bych chlad taky působit na obličej, jako na celé tělo. Je možné si tam nějak sednout?

Chlad v kryosauně působí od chodidel až po krk. Sednout si do kryosauny nelze. 

 

2. Správně chápu, že 3 vstupy jsou za 810 a žádná další sleva na studenta neplatí? 

Ano, první 3 vstupy jsou za 810 Kč bez ohledu na to, zda jste student nebo ne. Cena pro první 3 vstupy se váže na unikátní bankovní účet, ze kterého platíte. Z jednoho účtu lze zaplatit „3 vstupy za 810 Kč“ pouze jedenkrát.

 

3. Přijímáte i Multisport kartu?

Ne a ani nikdy nebudeme. Chlad způsobuje drahý dusík, který je spotřebovaný na každého klienta. Na Multisport taky nedostanete 5 drahých iontových nápojů zdarma.

 

4. Vstup osob mladších 18 let a dětí resp. osob malého vzrůstu do kryosauny

Kryosauna je medicínské zařízení pro dospělé starší 18 let. Pokud má osoba mladší 18 let zdravotní potřebu, u které by léčba chladem mohla pomoci, konzultujte předem proceduru s lékařem. Za přítomnosti jednoho z rodičů a na jeho vlastní riziko poté může proceduru absolvovat. Osoba v kryosauně musí mít za vše okolností bradu na úrovni horního okraje, aby nedýchala dusík. Tomu odpovídá výška minimálně 145cm, menší vzrůst je tedy absolutní kontraindikace. Při prvních procedurách u osob mladších 18 let si nechte nastavit kratší čas cca 1,5 minuty a případně teplotu vyšší než -150°C a respektujte větší vliv chladu na mladý organismus.

 

5. Je potřeba se objednat telefonicky nebo jen přijít a co si vzít s sebou? 

Žádné objednání není třeba. Je třeba přijít na začátek procedury dle provozní doby. Nepotřebujete nic extra. Do kryosauny vstupujete v běžném spodním prádle a ponožkách. Snad jen v jemných punčochových ponožkách Vám bude zima na prsty u nohou, proto je lepší mít s sebou běžné nebo i silnější ponožky.

 

6. Zpotím se? Budu potřebovat sprchu?

Do kryosauny musíte vstupovat suchý, tedy minimálně 1 hodinu po koupání či silném zpocení. Z kryosauny vystoupíte opět suchý (nezpocený). Nepotřebujete sprchu. Oblečete se do civilního nebo sportovního oblečení. 

 

7. Co sport před a po kryosauně?

Před použitím kryosauny nesmíte být zpocení. Doporučujeme alespoň 1-2 hodiny po skončení aerobní aktivity nebo plavání. Naopak po kryosauně můžete jít ihned do fitka, běhat, na spinning.

 

8. Jsem menší postavy. Jak se zajistí, abych neměla hlavu v bílé páře?

Na dně stroje je „polohovací výtah“. Po vstupu Vás vyveze, abyste měla bradu několik centimetrů nad horním okrajem.

 

9. Chtěla bych z léčebných důvodů mít možnost dát hlavu do chladu. Je to možné?

U nás to s omluvou nepůjde. To, co vidíte na videu jako "bílou páru" je dusík - chladící medium. Dusík nejde dýchat. Po nadechnutí dusíku je velká pravděpodobnost mdlob. Dále dusík vysušuje, třeba oči. Zdraví je na prvním místě. Pokud chcete pomoc od chodidel až po ramena resp. až krk, tak kryosauna je vhodná. Pokud chcete mít hlavu v chladu, tak to u nás nelze.

 

10. Platnost permanentky se počítá od zakoupení nebo od prvního vstupu?

Platnost permanentky se počítá ode dne uhrazení.

 

11. Ztratil jsem přístupový kod a ještě nemám vyčerpané všechny vstupy. Jak mohu kód získat?

Pošlete nám email na info@kryosauna.cz a identifikujte se emailem, ze kterého jste udělali objednávku. Následně Vám znovu pošleme přístupový kód. Počet zbývajících vstupů zůstane nezměněn.

 

12. Udělala jsem omylem 2 objednávky (uklikla jsem se). Prosím o zrušení druhé z nich.

Pokud uděláte objednávku omylem, nemusíte nic dělat. My Vás nebudeme nutit k platbě. Objednávka zůstane trvale neuhrazená a po čase se automaticky stornuje.

 

13. Proč zvýhodňujeme „první 3 vstupy u nás“?

První 3 vstupy zvýhodňujeme, aby nový klient zjistil, zda například netrpí fobií z chladu. Cena je opravdu zvýhodněná jen na první 3 vstupy. Tato služba se vztahuje na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát. Nekontrolujeme email, ze kterého jde objednávka, protože další si každý vytvoří za minutu. A nekontrolujeme ani jméno osoby při vstupu. Kontrolujeme bankovní účet, ze kterého přišla platba. V případě druhé a další platby ze stejného účtu nebude objednávka přijata a platba bude vrácena zpět.

Kryosauna pomůže
  • posílit imunitu
  • zbavit se bolesti
  • hojit rány a jizvy
  • regenerovat po únavě
  • odstranit záněty
  • zvýšit kondici
  • snížit nadváhu
  • posílit sexuální apetit
  • otužit se
  • zlepšit celulitidu