Doporučení pro první vstupy do kryosauny

Pro vyzkoušení si chladu máme speciální zvýhodněné „První 3 vstupy u nás“ s vyčerpáním do 30 dní od úhrady. Pokud kupujete vstupy jako dárek, můžete si zdarma vybrat Dárkový certifikát. Ihned po úhradě dostanete kód pro vstup, který ukážete při vstupu do kryosauny.

Cena při nákupu přes internet. Balíčky jsou přenosné, tj. může je čerpat více uživatelů.  
Cena při nákupu přes internet. Balíčky jsou přenosné, tj. může je čerpat více uživatelů.
Varianta Naše doporučení Platnost Cena 1 vstup
3 vstupy Poprvé u nás
3 vstupy Poprvé u nás Pro nový zážitek a zbavení strachu z chladu, doba procedury max. 2 min.
*/ váže se na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát
21. 07. 2024 900 300 objednat
Pro nový zážitek a zbavení strachu z chladu, doba procedury max. 2 min.
*/ váže se na unikátní bankovní účet, tedy z jednoho bankovního účtu můžete tuto službu zaplatit pouze jedenkrát

Na samotnou proceduru můžete přijít kdykoliv dle provozní doby. Nemusíte si rezervovat čas. Aktuálně chodí cca 5 až 15 lidí, tedy podle pořadí příchozích počkáte ve frontě zhruba 15-45 minut. Pokud jdete poprvé, běžte po někom jiném, koho při proceduře uvidíte. S sebou nepotřebujete nic extra snad s výjimkou teplejších ponožek.

Do kryosauny vstupujte s dobrou náladou, bez strachu. Je to certifikovaný medicínský přístroj. Krátký intenzivní chlad léčí.

Mějte suché tělo (minimálně hodinu po plavání, koupání), buďte nezpocení. Před procedurou nesportujte. Vysvlečte se do spodního prádla a oblečte si silnější ponožky, protože nejcitlivější na chlad jsou prsty na nohou (silonky nejsou vhodné).

Procedura běžně trvá max. 3 minuty a operátor ji může kdykoliv zastavit. Stačí mu říci, že je Vám opravdu zima. Celou dobu můžete mluvit a ptát se (třeba kolik času ještě zbývá). Každý člověk může na chlad reagovat jinak. Záleží na Vaší dnešní pohodě, Vašem věku, pohlaví i na vrstvě podkožního tuku. Doporučujeme Vám vyžádat si pro první vstupy třeba jen 2 minuty (nebo i méně) a při dalších vstupech si přidejte (až do max. 3 minut). Není žádná ostuda požádat o přerušení procedury dříve.

V kabině si podupávejte, přešlapujte, lehce se můžete hýbat, ale nedotýkejte se kabiny, aby nenastala kontaktní omrzlina. Ruce si dejte na horní okraj kabiny. Bradu mějte nad obláčky dusíku a při vstřiku dusík nedýchejte (zadržte na pár vteřin dech). Usmívejte se. Pokud chcete fotku, operátor Vás rád vyfotí. Přece jen v -150°C zatím nebylo až tolik lidí. Fotku můžete umístit třeba na FB/kryosauna.cz nebo Instagram/kryosauna.cz.

Když vystoupíte z kabiny, tak Vám bude chvíli zima. Můžete si udělat rychlé cviky na zahřátí a obléci se. Vzpomeňte si, že po vyjití z teplé koupelny do pokoje Vám většinou bývá zima. Po zimě v kryosauně naopak ucítíte v těle po pár minutách teplo. Můžete chvíli počkat v hale, odejít domů nebo třeba jít cvičit do Fitness Station (pár kroků od kryosauny). Na někoho může po proceduře padnout únava a potřeba krátkého spánku.

Efekt kryosauny poznáte po minimálně 3 návštěvách. Frekvence návštěv je ideální po 3 až 5 dnech, maximálně po cca 1 týdnu. Při intenzivní léčbě můžete chodit obden či každý den.

Kryosauna pomůže
  • posílit imunitu
  • zbavit se bolesti
  • hojit rány a jizvy
  • regenerovat po únavě
  • odstranit záněty
  • zvýšit kondici
  • snížit nadváhu
  • posílit sexuální apetit
  • otužit se
  • zlepšit celulitidu